Gardena puutarhatyökalun Grass Shears AccuCut / ClassicCut Li yhteensopiva akku 2900mAh
calcActive())">
Gardena puutarhatyökalun Grass Shears AccuCut / ClassicCut Li yhteensopiva akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-GRA985PW
17,95 €
Gardena puutarhatyökalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Grass Shears AccuCut
ClassicCut Li
Telescopic handle and wheels
9850-20
9853-20
9856-20
9855-20
9858-20
9854-20
9857-20
9859-20
8812
8801
8829
Rasenkantenschere 8801
Strauchschere ContourCut 8829
LITHIUMENERGY 8801
8885-20 Accu Grasschere ClassicCut
8887-20 Set Accu-Gras- und Buchsschere ClassicCut
8890-20 Accu Grasschere ClassicCut
ClassicCut Li 9851
ClassicCut Li 9854
ClassicCut Li 9855
ComfortCut Li 9856
ComfortCut Li 9857
ComfortCut Li 9858
ClassicCut Li
Telescopic handle and wheels
9850-20
9853-20
9856-20
9855-20
9858-20
9854-20
9857-20
9859-20
8812
8801
8829
Rasenkantenschere 8801
Strauchschere ContourCut 8829
LITHIUMENERGY 8801
8885-20 Accu Grasschere ClassicCut
8887-20 Set Accu-Gras- und Buchsschere ClassicCut
8890-20 Accu Grasschere ClassicCut
ClassicCut Li 9851
ClassicCut Li 9854
ClassicCut Li 9855
ComfortCut Li 9856
ComfortCut Li 9857
ComfortCut Li 9858
Korvattavat Gardena puutarhatyökalun alkuperäisakut
588 56 13-01
09853-00.640.0
08800-000.640.00
08829-00.640.00
09853-00.640.0
08800-000.640.00
08829-00.640.00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Gardena puutarhatyökalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-GRA985PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179818 |
| Korvaa | 588 56 13-01 / 09853-00.640.0 / 08800-000.640.00 / 08829-00.640.00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 10.73Wh |
| Mitat | 66.65 x 19.50 x 18.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |