Gardena puutarhatyökalun ComfortCut 8893 / ComfortCut 8895 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Gardena puutarhatyökalun ComfortCut 8893 / ComfortCut 8895 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-GRA889PX
27,95 €
Gardena puutarhatyökalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ComfortCut 8893
ComfortCut 8895
ComfortCut 8895
Korvattavat Gardena puutarhatyökalun alkuperäisakut
08894-00
08894-00.640.00
BF14405
08894-00.640.00
BF14405
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Gardena puutarhatyökalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-GRA889PX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162988 |
| Korvaa | 08894-00 / 08894-00.640.00 / BF14405 / 08894-00.641.00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 66.40 x 37.00 x 20.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |