Gardena puutarhatyökalun 8803 / 8824 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Gardena puutarhatyökalun 8803 / 8824 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-GRS800PW
25,95 €
Gardena puutarhatyökalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
8803
8824
8824
Korvattavat Gardena puutarhatyökalun alkuperäisakut
8802-00.640.00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Gardena puutarhatyökalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-GRS800PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171584 |
| Korvaa | Accu80 / 171062117682 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 66.50 x 37.10 x 19.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |