Gardena puutarhatyökalun 02417-20 / Accucut 400Li yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Gardena puutarhatyökalun 02417-20 / Accucut 400Li yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-GRA450PX
43,95 €
Gardena puutarhatyökalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
02417-20
Accucut 400Li
Accucut 450Li
Accucut 400Li
Accucut 450Li
Korvattavat Gardena puutarhatyökalun alkuperäisakut
08839-20
2417-00.610.00
2417-00.610.00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Gardena puutarhatyökalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-GRA450PX |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157342 |
| Korvaa | 2417-00.610.00 / 08839-20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 46.8Wh |
| Mitat | 66.00 x 54.70 x 35.45mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |