Gardena Letkukela 35 Roll-Up 8025 Litium akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Gardena automaattisten letkukelojen kanssa:
Letkukela 35 roll-up Li-Ion
8025
8025
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena alkuperäisakut:
008A231
Eritääin laadukkaat Panasonic akkukennot.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GRA802PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122357 |
| Mitat | 139.00 x 98.80 x 81.40mm |
| Korvaa | 8025-20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 45Wh |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |