Gardena Accu75, 8802-00.630.00, 08802-00.630.00 Ni-MH 4,8 V akku 3600 mAh
calcActive())">
Gardena Accu75, 8802-00.630.00, 08802-00.630.00 Ni-MH 4,8 V akku 3600 mAh
In stock
- SKU
- CS-GRA881PW
33,95 €
Gardena yhteensopiva leikkurin tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Gardena malleihin:
Gardena Viimeistelyleikkuri 8802
Viimeistelyleikkuri 8818
Viimeistelyleikkuri 8816
Viimeistelyleikkuri 8818
Viimeistelyleikkuri 8816
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena alkuperäisakut:
Accu75
8802-00.630.00
08802-00.630.00
8802-00.630.00
08802-00.630.00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-GRA881PW |
|---|---|
| EAN | 4894128081449 |
| Mitat | 89.50 x 45.20 x 22.40mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 1.680.100.00 / 61501 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 17.28Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |