Gardena Accu45, Accu60, 302768 Ni-MH 3,6 V akku 3600 mAh
calcActive())">
Gardena Accu45, Accu60, 302768 Ni-MH 3,6 V akku 3600 mAh
In stock
- SKU
- CS-GRA880PW
28,95 €
Gardena yhteensopiva leikkurin tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Gardena malleihin:
Gardena Viimeistelyleikkuri 8800
Viimeistelyleikkuri 8810
Viimeistelyleikkuri 8808
Viimeistelyleikkuri 8810
Viimeistelyleikkuri 8808
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena alkuperäisakut:
Accu45
Accu60
302768
Accu60
302768
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-GRA880PW |
|---|---|
| EAN | 4894128081425 |
| Mitat | 67.37 x 45.15 x 22.38mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | Accu45, Accu60, 302768 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 10.8Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |