Gardena Accu3 Ni-MH 3,6 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Gardena yhteensopiva leikkurin tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Gardena malleihin:
Gardena Viimeistelyleikkuri
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena alkuperäisakut:
Accu3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-GRA300PW |
|---|---|
| EAN | 4894128081180 |
| Mitat | 90.50 x 45.50 x 22.90mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 2 607 335 002 / 1 609 200 913 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 10.8Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |