Gardena 8816 Ni-MH 4,8 V akku 3600 mAh
calcActive())">
Gardena yhteensopiva leikkurin tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Gardena malleihin:
Gardena 8816
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena alkuperäisakut:
08802-00.630.00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-GRA088PW |
|---|---|
| EAN | 4894128081845 |
| Mitat | 89.75 x 44.55 x 22.50mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 08802-00.630.00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 17.28Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |