Fusion tutkimuslaitteen EasySplicer Infralan Splicer H / Infralan Splicer HS 15O yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Fusion tutkimuslaitteen EasySplicer Infralan Splicer H / Infralan Splicer HS 15O yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-FMK200SL
32,95 €
Fusion tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EasySplicer Infralan Splicer H
Infralan Splicer HS 15O
Splicer Easy Splicer mk2
Infralan Splicer HS 15O
Splicer Easy Splicer mk2
Korvattavat Fusion tutkimuslaitteen alkuperäisakut
RR201021
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fusion tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-FMK200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160809 |
| Korvaa | RR201021 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 66.80 x 37.00 x 19.90mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |