Fullham hätävalaistus FHSAC1-UNV-40L yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Fullham hätävalaistus FHSAC1-UNV-40L yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-FHS400LS
24,95 €
Fullham hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FHSAC1-UNV-40L
Korvattavat Fullham hätävalaistus alkuperäisakut
FHSBATL2-3.2
GF6X4XXXX03
GF6X4XXXX03
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fullham hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-FHS400LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 6,4 V |
| Kennotyyppi uusi | LiFePO4 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193722 |
| Korvaa | FHSBATL2-3.2 / GF6X4XXXX03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 69.00 x 53.40 x 26.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |