Fulham hätävalaistus Hotspot 2 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Fulham hätävalaistus Hotspot 2 yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-FHS200LS
29,95 €
Fulham hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Hotspot 2
Korvattavat Fulham hätävalaistus alkuperäisakut
FHSBATT8-AA.9
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fulham hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-FHS200LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195856 |
| Korvaa | FHSBATT8-AA.9 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 7.68Wh |
| Mitat | 101.10 x 56.50 x 14.60mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |