Fukuda tutkimuslaitteen FLE-444G / FLG-411QG yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Fukuda tutkimuslaitteen FLE-444G / FLG-411QG yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-FKD441SL
40,95 €
Fukuda tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FLE-444G
FLG-411QG
Multiline Laser FLE-444G
Multiline Laser FLG-411QG
FLG-411QG
Multiline Laser FLE-444G
Multiline Laser FLG-411QG
Korvattavat Fukuda tutkimuslaitteen alkuperäisakut
FLE-444G
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fukuda tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-FKD441SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129080 |
| Korvaa | FLE-444G |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 75.26 x 57.20 x 28.97mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |