Fukuda tutkimuslaitteen EK-189 / EK-289 yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Fukuda tutkimuslaitteen EK-189 / EK-289 yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-FKD440SL
40,95 €
Fukuda tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EK-189
EK-289
EK-489DP
FLE-444R
Multiline Laser
EK-289
EK-489DP
FLE-444R
Multiline Laser
Korvattavat Fukuda tutkimuslaitteen alkuperäisakut
FLE-444R
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fukuda tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-FKD440SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129073 |
| Korvaa | FLE-444R |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 75.33 x 57.24 x 29.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |