Fukuda lääketieteellisen laitteen ECG analyzer FCP2201G memory / FCP2101 memory yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Fukuda lääketieteellisen laitteen ECG analyzer FCP2201G memory / FCP2101 memory yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-FXP220BU
17,95 €
Fukuda lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ECG analyzer FCP2201G memory
FCP2101 memory
FCP2201G memory
FCP2201 memory
FCP2101 memory
FCP2201G memory
FCP2201 memory
Korvattavat Fukuda lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110304-M
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fukuda lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-FXP220BU |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204626 |
| Korvaa | 110304-M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 7.92Wh |
| Mitat | 34.80 x 18.90 x 17.10mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |