Fukuda FCP-4010, FCP-4610, FX-4010 akku 3800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
FCP-4010
FCP-4610
FX-4010
FX-4610
FCP-4610
FX-4010
FX-4610
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fukuda lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
6L2L1
8TH-2400A-2LW
LS1506
8TH-2400A-2LW
LS1506
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-FXD401MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128070443 |
| Korvaa | 8TH-2400A-2LW / LS1506 / 6L2L1 / 8-HRAAFD / B11644 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 36.48Wh |
| Mitat | 134.41 x 33.78 x 34.30mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |