Fukuda Denshi FX-8322 ECG, Denshi FX-8322R, FCP-8321 akku 5200mAh
calcActive())">
Fukuda Denshi FX-8322 ECG, Denshi FX-8322R, FCP-8321 akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-FDX832MD
118,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Denshi FX-8322 ECG
Denshi FX-8322R
FCP-8321
FCP-8453
FX-8322
FX-8322R
Denshi FX-8322R
FCP-8321
FCP-8453
FX-8322
FX-8322R
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fukuda lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
510114040
BTE-002
BTE-002
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-FDX832MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135579 |
| Korvaa | BTE-002 / 510114040 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 76.96Wh |
| Mitat | 132.40 x 41.10 x 37.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |