Fukuda Denshi ECG CardiMax FX-7202, ECG FX-2201, ECG FX-7201 akku 2000mAh
calcActive())">
Fukuda Denshi ECG CardiMax FX-7202, ECG FX-2201, ECG FX-7201 akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-FDX202MD
51,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Denshi ECG CardiMax FX-7202
ECG FX-2201
ECG FX-7201
ECG FX-7202
ECG FX-2201
ECG FX-7201
ECG FX-7202
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fukuda lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
8PHR
T8HRAAU-4713
T8HRAAU-4713
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-FDX202MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125136 |
| Korvaa | 8PHR / T8HRAAU-4713 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 101.20 x 30.10 x 29.50 mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |