Fukuda Denshi DS 7100 Dynascope Bedsi, Denshi DS7100, Denshi DS-7100 akku 4400mAh
calcActive())">
Fukuda Denshi DS 7100 Dynascope Bedsi, Denshi DS7100, Denshi DS-7100 akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-FDS710MD
103,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Denshi DS 7100 Dynascope Bedsi
Denshi DS7100
Denshi DS-7100
Denshi DS7100
Denshi DS-7100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fukuda lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
MSE-OM11413
T4UR18650-F-2-4644
T4UR18650-F-2-4644
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-FDS710MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077978 |
| Korvaa | T4UR18650-F-2-4644 / MSE-OM11413 / T10HRAAC-4781 / CSA27090 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Mitat | 132.80 x 80.30 x 20.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |