Fukuda Cardisuny C120, ECG Cardisuny C120, ME Cardisuny C120 akku 2000mAh
calcActive())">
Fukuda Cardisuny C120, ECG Cardisuny C120, ME Cardisuny C120 akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-FDC120MD
125,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Cardisuny C120
ECG Cardisuny C120
ME Cardisuny C120
ECG Cardisuny C120
ME Cardisuny C120
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fukuda lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
HHR-16A8W1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-FDC120MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145646 |
| Korvaa | HHR-16A8W1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 86.16 x 34.15 x 34.15mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |