Fukuda Cardimax FX-8222, Cardimax FX-8322, Cardimax FX-8322R akku 3800mAh
calcActive())">
Fukuda Cardimax FX-8222, Cardimax FX-8322, Cardimax FX-8322R akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-FDX822MD
90,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Cardimax FX-8222
Cardimax FX-8322
Cardimax FX-8322R
FCP-8321
FCP-8453
FX-8222
FX-8322
FX-8322R
Cardimax FX-8322
Cardimax FX-8322R
FCP-8321
FCP-8453
FX-8222
FX-8322
FX-8322R
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fukuda lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
BTE-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-FDX822MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121800 |
| Korvaa | BTE-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 42.18Wh |
| Mitat | 110.40 x 56.50 x 18.90 mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |