Fukuda Cardimax FX-7100, Cardimax FX-7102, FCP-7101 akku 4000mAh
calcActive())">
Fukuda Cardimax FX-7100, Cardimax FX-7102, FCP-7101 akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-FXD710MD
77,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Cardimax FX-7100
Cardimax FX-7102
FCP-7101
FX-2201
FX-7000
FX-7102
Cardimax FX-7102
FCP-7101
FX-2201
FX-7000
FX-7102
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fukuda lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
MB333BHR-4/3AU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-FXD710MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066385 |
| Korvaa | MB333BHR-4/3AU / 8PH-4/3A 3700-H-J18 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 38.4Wh |
| Mitat | 135.67 x 67.42 x 18.11mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |