Fukuda CardiMax FCP-7101, Cardimax FX-7302, FX-7302 akku 4000mAh
calcActive())">
Fukuda CardiMax FCP-7101, Cardimax FX-7302, FX-7302 akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-FXD730MD
71,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
CardiMax FCP-7101
Cardimax FX-7302
FX-7302
FX-7402
Cardimax FX-7302
FX-7302
FX-7402
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fukuda lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
8PHR
T8HR4/3FAUC-5345
T8HR4/3FAUC-5345
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-FXD730MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066408 |
| Korvaa | 8PHR / T8HR4/3FAUC-5345 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 38.4Wh |
| Mitat | 134.69 x 68.66 x 17.33mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |