Fujitsu Q550, Q550/C, Q550LB akku 4800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Q550
Q550/C
Q550LB
Q550/C
Q550LB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
CP520130-00
CP520130-01
FMVNBP203
CP520130-01
FMVNBP203
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FUQ550NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077626 |
| Mitat | 157.00 x 122.20 x 9.40mm |
| Korvaa | CP520130-00 / CP520130-01 / FMVNBP203 / FPB0254 / FPCBP313 / FPCBP313AP / FPCBP313Z / FPCBP315Z |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 34.56Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |