Fujitsu PDA-laitteiden Look N410 yhteensopiva akku 2250mAh
calcActive())">
Fujitsu PDA-laitteiden Look N410 yhteensopiva akku 2250mAh
In stock
- SKU
- CS-FN410XL
20,95 €
Fujitsu PDA-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Look N410
Korvattavat Fujitsu PDA-laitteiden alkuperäisakut
10600405394
PL400MB
PL400MD
S26391-F2607-L50
S26391-K165-V562
PL400MB
PL400MD
S26391-F2607-L50
S26391-K165-V562
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu PDA-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FN410XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034339 |
| Korvaa | S26391-F2607-L50 / 10600405394 / PL400MB / PL400MD / S26391-K165-V562 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2250mAh / 8.33Wh |
| Mitat | 51.76 x 39.76 x 12.82mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |