Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
calcActive())">
Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
In stock
- SKU
- CS-FUP727NB
89,95 €
76,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
LifeBook P727
LifeBook P728
LifeBook U727
LifeBook U728
LifeBook U729
LifeBook P728
LifeBook U727
LifeBook U728
LifeBook U729
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
CP721833-01
CP734929-01
CP753148
CP753148-01
FMVNBP245
FPB0337S
FPCBP528
FPCBP530
CP734929-01
CP753148
CP753148-01
FMVNBP245
FPB0337S
FPCBP528
FPCBP530
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-FUP727NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191759 |
| Korvaa | FPCBP530 / FPB0337S / FPCBP528 / FMVNBP245 / CP721833-01 / CP734929-01 / CP753148 / CP753148-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 44.82Wh |
| Mitat | 190.00 x 101.40 x 8.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |