Fujitsu Lifebook B-2548 Lifebook B2548, LifeBook S4510, LifeBook S-4510 CMOS Akku / Paristo
calcActive())">
Fujitsu Lifebook B-2548 Lifebook B2548, LifeBook S4510, LifeBook S-4510 CMOS Akku / Paristo
In stock
- SKU
- CS-DEC810BU
14,95 €
CS-DEC810BU yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu tietokoneiden kanssa:
Lifebook B-2548 Lifebook B2548
LifeBook S4510
LifeBook S-4510
LifeBook S4510
LifeBook S-4510
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu tietokoneiden alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEC810BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098072 |
| Mitat | 70.00 x 12.50 x 6.50 mm |
| Korvaa | 02664E, 2264E, 60906 |
| Kapasiteetti (mAh) | 40mAh / 0.29Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |