Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook SH782 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook SH782 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-FUH782NB
75,95 €
61,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LifeBook SH782
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
FPCBP390
FMVNBP224B
FPCBP391
FMVNBP224W
FPCBP392
FMVNBP224R
FPB0290
CP610400-01
CP615410-01
CP615411-01
FMVNBP224
FMVNBP223
FMVNBP224B
FPCBP391
FMVNBP224W
FPCBP392
FMVNBP224R
FPB0290
CP610400-01
CP615410-01
CP615411-01
FMVNBP224
FMVNBP223
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUH782NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155928 |
| Korvaa | FPCBP390 / FMVNBP224B / FPCBP391 / FMVNBP224W / FPCBP392 / FMVNBP224R / FPB0290 / CP610400-01 / CP615410-01 / CP615411-01 / FMVNBP224 / FMVNBP223 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 56.16Wh |
| Mitat | 204.90 x 50.30 x 19.70mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |