Fujitsu kannettavan tietokoneen FUTRO MU937 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen FUTRO MU937 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-FUT937NB
69,95 €
56,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FUTRO MU937
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
FPCBP535
FPB0339S
CP737633-01
FPB0339S
CP737633-01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUT937NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196167 |
| Korvaa | FPCBP535 / FPB0339S / CP737633-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 24.48Wh |
| Mitat | 259.80 x 104.20 x 6.60mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |