Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
calcActive())">
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-FU3710NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Amilo Li3710
Amilo Li3910
Amilo Pi3560
Amilo Li3910
Amilo Pi3560
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
SQU-809-F01
SQU-808-F01
SQU-808-F02
SQU-808-F01
SQU-808-F02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FU3710NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040316 |
| Mitat | 210.74 x 49.96 x 19.22mm |
| Korvaa | SQU-809-F01 / SQU-808-F01 / SQU-808-F02 / 3UR18650-2-T0182 / S26393-E048--V613-03-0937 / S26393-E048--V661-02-0938 / SQU-808 / SQU-809 / SQU-809-F02 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |