Fujikura tutkimuslaitteen FSM-601S / FSM-602S yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Fujikura tutkimuslaitteen FSM-601S / FSM-602S yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-FKR910SL
65,95 €
Fujikura tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FSM-601S
FSM-602S
FSM-61S
FSM-62S
FSM-702R
FSM-70R
FSM-70S
FSM-80C
FSM-80C+
FSM-80S
FSM-602S
FSM-61S
FSM-62S
FSM-702R
FSM-70R
FSM-70S
FSM-80C
FSM-80C+
FSM-80S
Korvattavat Fujikura tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BTR-09
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujikura tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-FKR910SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156239 |
| Korvaa | BTR-09 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 76.96Wh |
| Mitat | 114.00 x 71.00 x 31.32mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |