Fujifilm GFX 50S akku 1000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujifilm kameroiden kanssa:
GFX 50S
Medium Format GFX
Medium Format GFX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujifilm kameroiden alkuperäisakut:
NP-T125
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-NP125FU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141655 |
| Korvaa | NP-T125 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 10.8Wh |
| Mitat | 54.18 x 36.00 x 26.15mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |