Fujifilm FinePix S100FS, FinePix S200EXR, FinePix S200FS akku 1150mAh/8.5Wh
calcActive())">
Fujifilm FinePix S100FS, FinePix S200EXR, FinePix S200FS akku 1150mAh/8.5Wh
In stock
- SKU
- CS-NP140FU
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujifilm kameroiden kanssa:
FinePix S100FS
FinePix S200EXR
FinePix S200FS
FinePix S205EXR
FinePix S200EXR
FinePix S200FS
FinePix S205EXR
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujifilm kameroiden alkuperäisakut:
NP-140
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-NP140FU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128021643 |
| Korvaa | NP-140 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1150mAh / 8.51Wh |
| Mitat | 55.90 x 35.62 x 13.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |