Fujifilm FinePix F440, Finepix F440 Zoom, FinePix F450 akku 300mAh
calcActive())">
Fujifilm FinePix F440, Finepix F440 Zoom, FinePix F450 akku 300mAh
In stock
- SKU
- CS-NP30FU
16,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujifilm kameroiden kanssa:
FinePix F440
Finepix F440 Zoom
FinePix F450
Finepix F450 Zoom
Finepix F440 Zoom
FinePix F450
Finepix F450 Zoom
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujifilm kameroiden alkuperäisakut:
NP-30
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-NP30FU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128005391 |
| Korvaa | NP-30 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.11Wh |
| Mitat | 38.00 x 27.57 x 6.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |