Fujifilm FinePix F420 akku 1200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujifilm kameroiden kanssa:
FinePix F420
FinePix F420 Zoom
FinePix F420 Zoom
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujifilm kameroiden alkuperäisakut:
NH-20
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-NH20FU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026952 |
| Korvaa | NH-20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 2.88Wh |
| Mitat | 44.50 x 21.80 x 10.35mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |