Fuji NP-95 yhteensopiva akku 1800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ricoh kameroiden kanssa:
GXR
GXR-S10
GXR-A12
GXR-S10
GXR-A12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ricoh alkuperäisakut:
DB-90
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NP95FU |
|---|---|
| EAN | 4894128005414 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 49.60 x 35.20 x 10.80mm |
| Korvaa | DB-90 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |