Fuji NP-45 yhteensopiva akku 660 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fuji kameroiden kanssa:
FinePix Z250fd
FinePix Z10fd
FinePix J10
Finepix J150W
FinePix Z30
FinePix J25
FinePix J12
FinePix Z20fd
Finepix J15
Finepix J110W
FinePix J250
FinePix J20
FinePix Z100fd
FinePix Z200fd
Finepix J120
Finepix J100
FinePix Z33WP
FinePix J210
FinePix JZ500
FinePix Z10fd
FinePix J10
Finepix J150W
FinePix Z30
FinePix J25
FinePix J12
FinePix Z20fd
Finepix J15
Finepix J110W
FinePix J250
FinePix J20
FinePix Z100fd
FinePix Z200fd
Finepix J120
Finepix J100
FinePix Z33WP
FinePix J210
FinePix JZ500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fuji alkuperäisakut:
NP-45
NP-45A
NP-45A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NP45FU |
|---|---|
| EAN | 4894128019497 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.00 x 31.10 x 5.90mm |
| Korvaa | BP-DC17 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 660mAh / 2.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |