Fuji NP-150, BC-150 yhteensopiva akku 1500 mAh
calcActive())">
Fuji NP-150, BC-150 yhteensopiva akku 1500 mAh
In stock
- SKU
- CS-NP150FU
28,95 €
26,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fuji kameroiden kanssa:
FinePix S5 pro
BC-150
IS Pro
BC-150
IS Pro
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fuji alkuperäisakut:
NP-150
BC-150
BC-150
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NP150FU |
|---|---|
| EAN | 4894128019442 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 55.85 x 39.62 x 21.22mm |
| Korvaa | BC-150 / NP-150 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |