FrSky ohjaimen X9D Plus / X9DP2019 yhteensopiva akku 2300mAh
calcActive())">
FrSky ohjaimen X9D Plus / X9DP2019 yhteensopiva akku 2300mAh
In stock
- SKU
- CS-FRK900RX
23,95 €
FrSky ohjaimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
X9D Plus
X9DP2019
X9DPSE2019
X9DP2019
X9DPSE2019
Korvattavat FrSky ohjaimen alkuperäisakut
G-1200
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu FrSky ohjaimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-FRK900RX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213000 |
| Korvaa | G-1200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 17.02Wh |
| Mitat | 79.80 x 27.10 x 12.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |