FrSky ohjaimen Taranis QX7 / Taranis QX 7 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
FrSky ohjaimen Taranis QX7 / Taranis QX 7 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-FRX700RX
22,95 €
FrSky ohjaimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Taranis QX7
Taranis QX 7
Taranis QX 7
Korvattavat FrSky ohjaimen alkuperäisakut
G-200 LSD
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu FrSky ohjaimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-FRX700RX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207634 |
| Korvaa | G-200 LSD |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 87.00 x 58.00 x 17.30mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |