FrSky ohjaimen Horus X10S Expres / Horus X10 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
FrSky ohjaimen Horus X10S Expres / Horus X10 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-FRK100RX
18,95 €
FrSky ohjaimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Horus X10S Expres
Horus X10
Horus X10S
Horus X7
Horus X10
Horus X10S
Horus X7
Korvattavat FrSky ohjaimen alkuperäisakut
LB1026
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu FrSky ohjaimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-FRK100RX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206125 |
| Korvaa | LB1026 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 66.50 x 36.80 x 19.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |