Fresenius MCM500 akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fresenius lääketieteellisten laitteiden kanssa:
MCM500
MCM500D
MCM500D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fresenius lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
120050
BATT/110050
BATT/110050
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-FVM500MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109044 |
| Korvaa | 120050 / BATT/110050 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 18Wh |
| Mitat | 112.00 x 44.20 x 22.70mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |