Fresenius FBALCO0059, Infusion VP7 Pumps, Vp7 akku 2000mAh
calcActive())">
Fresenius FBALCO0059, Infusion VP7 Pumps, Vp7 akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-FRP700MD
119,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fresenius lääketieteellisten laitteiden kanssa:
FBALCO0059
Infusion VP7 Pumps
Vp7
Infusion VP7 Pumps
Vp7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fresenius lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
KAY0654169-3S(3ICP7/41/69)
LJP654169-3S(31CP/41/69)
LJP654169-3S(31CP/41/69)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-FRP700MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145738 |
| Korvaa | LJP654169-3S(31CP/41/69) / KAY0654169-3S(3ICP7/41/69) |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 22.2Wh |
| Mitat | 71.30 x 41.50 x 23.10mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |