Fresenius Agilia, Injectomat Agilia, Spritzenpumpe Injectomat Agili akku 2000mAh
calcActive())">
Fresenius Agilia, Injectomat Agilia, Spritzenpumpe Injectomat Agili akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-FVA601MD
36,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fresenius lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Agilia
Injectomat Agilia
Spritzenpumpe Injectomat Agili
Injectomat Agilia
Spritzenpumpe Injectomat Agili
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fresenius lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
BPAFRAGILIAS
MB3639
MB3639-O
MB3639
MB3639-O
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-FVA601MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108191 |
| Korvaa | BPAFRAGILIAS / MB3639 / MB3639-O / 99178130 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 12Wh |
| Mitat | 72.36 x 52.64 x 15.55 mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |