Fossil älykellon Q Explorist Gen3 Armani ART5004 yhteensopiva akku 370mAh
calcActive())">
Fossil älykellon Q Explorist Gen3 Armani ART5004 yhteensopiva akku 370mAh
In stock
- SKU
- CS-DZT200SH
18,95 €
Fossil älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Q Explorist Gen3 Armani ART5004
Korvattavat Fossil älykellon alkuperäisakut
APP00222
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fossil älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-DZT200SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212386 |
| Korvaa | APP00222 |
| Kapasiteetti (mAh) | 370mAh / 1.41Wh |
| Mitat | 31.00 x 26.00 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |