FOSSIL älykellon Launches LTE yhteensopiva akku 300mAh
calcActive())">
FOSSIL älykellon Launches LTE yhteensopiva akku 300mAh
In stock
- SKU
- CS-FTL277SH
17,95 €
FOSSIL älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Launches LTE
Korvattavat FOSSIL älykellon alkuperäisakut
APP00277
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu FOSSIL älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-FTL277SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205234 |
| Korvaa | APP00277 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.14Wh |
| Mitat | 28.80 x 23.70 x 3.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |