FOSSIL älykellon Kate Spade DW9P1 / Kate Spade DW9K1 yhteensopiva akku 350mAh
calcActive())">
FOSSIL älykellon Kate Spade DW9P1 / Kate Spade DW9K1 yhteensopiva akku 350mAh
In stock
- SKU
- CS-FTL286SH
20,95 €
FOSSIL älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Kate Spade DW9P1
Kate Spade DW9K1
DW9P1
DW9K1
Kate Spade DW9K1
DW9P1
DW9K1
Korvattavat FOSSIL älykellon alkuperäisakut
APP00286
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu FOSSIL älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-FTL286SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205555 |
| Korvaa | APP00286 |
| Kapasiteetti (mAh) | 350mAh / 1.33Wh |
| Mitat | 28.00 x 23.50 x 4.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |