Ford autonavaimen Transit Connect / Transit MK7 yhteensopiva akku 50mAh
calcActive())">
Ford autonavaimen Transit Connect / Transit MK7 yhteensopiva akku 50mAh
In stock
- SKU
- CS-VL2330D8
15,95 €
13,95 €
Ford autonavaimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Transit Connect
Transit MK7
Transit MK7
Korvattavat Ford autonavaimen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ford autonavaimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-VL2330D8 |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Lithium Vanadium Pentoxide |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190233 |
| Korvaa | VL-2330/HFN |
| Kapasiteetti (mAh) | 50mAh / 0.15Wh |
| Mitat | 23.60 x 23.60 x 9.50mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |