Flymo puutarhatyökalun 9668616-01 / Freestyler yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Flymo puutarhatyökalun 9668616-01 / Freestyler yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-FYM966VX
19,95 €
Flymo puutarhatyökalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
9668616-01
Freestyler
Freestyler
Korvattavat Flymo puutarhatyökalun alkuperäisakut
08829-00.640.00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Flymo puutarhatyökalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FYM966VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175605 |
| Korvaa | 08829-00.640.00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.64Wh |
| Mitat | 67.00 x 33.20 x 18.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |