Fluke tutkimuslaitteen SigmaPace 1000 yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
Fluke tutkimuslaitteen SigmaPace 1000 yhteensopiva akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-FKP100SL
41,95 €
Fluke tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SigmaPace 1000
Korvattavat Fluke tutkimuslaitteen alkuperäisakut
2229830
B11614
B11614
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fluke tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FKP100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214809 |
| Korvaa | 2229830 / B11614 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 19.44Wh |
| Mitat | 100.80 x 51.70 x 17.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |